GoPro Hero 7 Black Review ja hind

1

Tasuta allalaaditav pilt tasuta kasutamiseks.

Kas ma aitasin sind? Kingi mulle kohvi.

Laadige pilt alla

GoPro kaasas videokaamera, millel on sisseehitatud stabilisaator. Et vastavalt ettevõtte sisuliselt kaob vajadus gimball.

Hero 7 Black, mis asendab nüüd lõpetatud Hero 6 Black'i, on varustatud uue elektroonilise pildistabilisaatoriga „Hypersmooth”, mida GoPro asutaja Nick Woodman nimetas “parimaks kaamera stabiliseerimiseks kaameras”.

See sisaldab ka mitmeid uusi funktsioone, sealhulgas täiustatud heli, reaalajas voogesitus sellistele saitidele nagu Facebook ja fantastiline uus ajarežiim nimega "TimeWarp".

Můžete předobjednat Hero 7 Black dnes za 379 liber před svou mezinárodní dostupností dne 27. září. To je ve skutečnosti 20 liber méně než odchozí náklady Hero 6 Černá a výrazně nižší než cena původně požadovaná v hodnotě 499 liber.

Award selle odavam vend on ka kena, kus kangelane Silver 7 279 seista £ Hero White 7 179 ainult naela, mis on umbes 20 naela vähem kui kaks aastat 5 Hero Session ja teeb sellest ühe kõige odavama GoPro kaamerad üldse.

GoPro nám řekl, že “zastaví výrobu předcházejících modelů”, což znamená konec Hero 6 Black, Hero 5 Black a Hero (2018). Dodalo také, že “na chvíli může být ještě nějaký maloobchodní inventář předchozích fotoaparátů”, takže pokud máte zájem o starší model, stojí za to ohlížet na speciální nabídky.

Jak můžete vidět, Hero 7 Black vypadá z velké části stejně jako jeho předchůdce zvenčí. Z hlediska hardwaru jsou jedinými skutečnými rozdíly její nová černobílá práce a přepracovaná mikrofonní membrána, která zřejmě dodává přirozenější basové tóny a jasnější meze.

Existuje zhruba pět dalších nových funkcí, i když ve srovnání s Hero 6 Black. Největší z nich je to, co GoPro nazývá stabilizace “Hypersmooth”, což je zdokonalená verze elektronické stabilizace obrazu, kterou jsme viděli na své předchozí vlajkové lodi a nyní pracuje v režimu 4K / 60fps. Je to stále digitální, ne optická stabilizace, ačkoli GoPro předpokládá, že vám umožní zachytit videosekvenci podobnou kardanovému záběru “bez výdajů na potíže s motorizovaným kardanem”. Stejně jako jeho vlastní Karma Grip.

Související s Hypersmooth je nový časový režim nazvaný TimeWarp. Toto je podobné standardnímu časovému pásmu, kdy fotoaparát pořizuje fotografie v pravidelných intervalech, a poté je přehrává zpět, aby získal dojem, že scéna je přehrávána rychle. Teprve tentokrát přidává hladkou stabilizaci, která vám umožní vytvářet “magické kobercové jízdy” z prvního člověka cestami, jako jsou jízdy na kole.

Hero 7 Black je také prvním GoPro, který může živě vysílat. Budete to zpočátku moci udělat na stránkách, jako je Facebook, Twitch, YouTube a Vimeo, s příslibem dalších nativní platformy, které přijdou.

A poslední dvě změny představují novou funkci “Superphoto” pro fotografie a obnovené uživatelské rozhraní. ‘SuperPhoto’ je pokusem společnosti GoPro replikovat inteligentní režimy auto, které jsou vidět na smartphonech, jako je Huawei P20 Pro, který dokáže automaticky rozpoznat scény a použít správná nastavení fotoaparátu. Kromě rozpoznání scén, GoPro říká, že Hero 7 Black dokáže rozpoznat tváře a úsměvy, schopnost, která mu také pomůže vybrat správné klipy pro jeho automatizovanou úpravu Quickstories, které jsou dostupné v jeho aplikaci Quik.

Kasutajaliidese täiustused on suhteliselt väikesed, kuid sisaldavad uut “lühikest” nuppu, et piirata salvestuste pikkust 15 või 30 sekunditeks (kui soovite kaamerat teistega üle kanda ilma mälukaardi täitmist kartmata) ja mõned kogutud GoPro andmekogud kogutakse selle kohta, kuidas inimesed oma kaameraid kasutavad.

Kromě těchto nových vlastností jsou specifikace Hero 7 Blacku zřetelně nezměněny od svých předchůdců. Používá stejný snímač velikosti a objektiv jako předtím a zaznamenává video s podobnými bitovými rychlostmi.

Může také fotografovat 12 megapixelových snímků (v HDR a Raw), je vodotěsný až na 10 metrů a dokáže nahrávat složitost 120 snímků za sekundu nebo 240 snímků za sekundu.

jagamine
Palun oota...

Kommentaari kirjutamiseks

Adresa Vaše emailová nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *