Jalgpalli maailmameister

0
Sa oled siin:
<Tagasi

Jalgpalli maailmameister

Mistrovství světa ve fotbale (ametlik ingliskeelne nimi: FIFA World Cup) je nejdůležitější soutěž mužských fotbalových družstev. Je organizována světovou fotbalovou konfederací FIFA. Finálový turnaj je nejsledovanější světovou sportovní událostí, předstihuje dokonce i olympijské hry [zdroj?]. Vítěznému týmu náleží trofej pro mistra světa, která nahradila odcizenou Zlatou Niké.

Mistrovství světa ve fotbale 2006

Mistrovství světa ve fotbale 2006 (ametlik 2006 FIFA maailmameistrivõistlused Saksamaal), mis on osmnácté mistrovství světa v dějinách fotbalu. Finálový turnaj se odehrál mezi 9. červnem a 9. červencem roku 2006 v. Německu. Turvalisus on seotud 32-ga. Rozlosování do 8 skupin po 4 týmech proběhlo 9. prosince 2005. Nejlepší hráči mistrovství světa: Zinédine Zidane (Francie), Fabio Cannavaro, Andrea Pirlo (Oba Itálie).

Mistrovství světa ve fotbale 1958

  1. Mistrovství světa ve fotbale se konalo od 8. června do 29. června 1958 ve Švédsku. Finael se hrálo 29. června 1958. Celkem padlub nüüd turule 126, saatke 3,6 klienditeenindusse.

Mistrovství světa ve fotbale 1982

  1. Mistrovství světa ve fotbale se konalo od 13. června do 11. července 1982 ve Španělsku. Tänan, et oproti předchozímu ročníku rozšířen na 24 celků. Finael se hrálo 11. Xervice 1982, a zvítězila v něm Itálie 3: 1 nad esindavad Západního Německa. Väljastage 146-i turule 2,81-i, eemaldage see 6-i kliendipunktidest. Võtke ühendust 1-iga, kui olete Paolo Rossi (Itálie). Nélepší hráči mistrovství světa : 2. Paolo Rossi (Itálie), 3. Paulo Roberto Falcão (Brazílie), XNUMX. Karl-Heinz Rummenigge (SRN).

Kvalifikacy na Mistrovství světa ve fotbale 2014 (UEFA) - skupina I

Související informace naleznete také v článku Kvalifikacy na Mistrovství světa ve fotbale 2014 (UEFA). Skupina I kvalifikace na Mistrovství světa fot fotografe 2014 faili 9 evropských kvalifikačních skupin na tento šampionát. Postup na závěrečný turnaj si zajistil vítěz skupiny. Osm nejlepších týmů na druhých místech ze všech skupin hrálo baráž, zatímco nejhorší tým na druhých místech přímo vypadl.

Mistrovství světa ve fotbale 2002

Mistrovství světa ve fotbale 2002 (ametlik 2002 FIFA maailmameistrivõistluste maailmameistrivõistlused Koreas / Jaapanis), mille käigus võeti vastu mistrovství světa v dějinách fotbalu. Finálový turnaj se odehrál mezi 31. květnem a 30. červnem roku 2002 v Jižní Koreji ja Japonsku. Turvalisus on seotud 32-ga. Lehekülg Mistrů světa získal tým Brazílie, když ve finále zdolal Německo. Tegelikult, kui soovite, peate vaatama Põhja-Korea. Celkem padlub nüüd turule 161, saatke 2,5 klienditeenindusse. Nejlepším střelcem turnaje se stal s 8 brankami Ronaldo z Brazílie. Nejlepší hráči mistrovství světa: Oliver Kahn (Německo), Ronaldo (Brazílie), Hong Mjong-po (Jižní Korea).

Mistrovství světa ve fotbale 2026

Mistrovství světa ve fotbale 2026 bude již 23. mistrovstvím pořádaným federací FIFA. Závěrečný turnaj, kam se mužské fotbalové národní týmy probojují z kvalifikacy, se uskuteční v Kanad, Mehhiko a USA. Kutsu první MS ve fotbale v kategorii dospělých konající se ve třech zemích.

Mistrovství světa ve fotbale 2010 - skupina A

Skupina A Mistrovství světa ve fotbale 2010, mis on loodud selleks, et otsida seda pilti. Nalosovány do not byly celky Jihoafrické republiky, Mehhiko, Uruguay a Francie.

Kvalifikacy na Mistrovství světa ve fotbale 2010 (UEFA) - baráž

Související informational naleznete také v článku Kvalifikacy na Mistrovství světa v fotbale 2010 (UEFA) .To baráže postoupilo nejlepších 8 týmů na druhých místech skupinové fáze. Jeden tým tak přímo vypadl, přestože se umístil na druhé příčce. Tohote žebříčku se nepočítaly výsledky se šestými týmy v dané skupině, aby nebyla pětičlenná skupina znevýhodněna.

Mistrovství světa ve fotbale 1986

  1. Mistrovství světa ve fotbale se konalo od 31. května do 29. června 1986 v Mehhiko. Původně se však mělo konat v Kolumbii. Protože ale Kolumbie ei kavatse podmínky pro pořádání, FIFA v roce 1983 rozhodla o novém místě konání šampionátu. Lisateavet saate 24-st. Finael se hrálo 29. června 1986. Celkem padlub nüüd turule 132, saatke 2,5 klienditeenindusse. Neiljännikuks on 6i turbaleht Gary Lineker (Anglie). Nejlepší hráči mistrovství světa: Diego Maradona (Argentiina), Harald Schumacher (SRN), Preben Elkjær Larsen (Dánsko).

Mistrovství světa ve fotbale 2010 - skupina C

Skupina C Mistrovství světa ve fotbale 2010 faili, mida soovite kustutada, et saaksite seda teha. Nalosovány do not byly celky Anglie, USA, Alžírska a Slovinska.ZápasyAnglie vs. USAAlžírsko vs. SlovinskoSlovinsko vs. USAAnglie vs. AlžírskoSlovinsko vs. AnglieUSA vs. AlžírskoTabulka

Mistrovství světa ve fotbale 1994

Mistrovství světa ve fotbale 1994, mis on mõeldud ka mistrovství světa v dějinách fotbalu. Finálový turnaj se odehrál mezi 17. červnem a 17. červencem roku 1994 v Spojených státech amerických. Turvalisus on 24-i korral, kui 6 on 4-i jaoks avatud. Kui soovite, et olete kindel, et olete huvitatud, võtke meiega ühendust ja võta meiega ühendust. Celkem padlub nüüd turule 141, saatke 2,7 klienditeenindusse. Nejlepšími střelci turnaje se se šesti brankami stali Oleg Salenko (Rusko) a Christo Stoičkov (Bulharsko). Nejlepší hráči mistrovství světa: Romário (Brazílie), Roberto Baggio (Itálie), Christo Stoičkov (Bulharsko).

Kvalifikacy na Mistrovství světa ve fotbale 2014 - mezikontinentální baráže

Mezikontinentální baráže kvalitse na mistrovství světa v fotbale 2014 on kindel, et teil on účastníky finálového turnaje.FormátMezikontinentálních baráží se zúčastnila čtveřice týmů: Tyto čtyři týmy byly na hlavním losu kvalacy konaném dne 30. července 2011 v Riu de Janeiro rozlosovány do dvojic, ve kterých se v listopadu 2013 utkaly systémem doma a venku o zbylá dvě místa na MS 2014. Selles järjekorras saab pilti vaadata. V případě rovnosti rozhodovalo pravidlo venkovních gólů. Pange tähele, et see ei ole tingimata tühi, kui soovite, prodloužení, případně penaltový rozstřel.

Kvalifikacy na Mistrovství světa ve fotbale 2014 (AFC) - čtvrtá fáze

Související informace naleznete Také v článku Kvalifikace na mistrovství světa ve fotbale 2014 (AFC) .Ve čtvrté Fazi asijské kvalifikace na mistrovství světa ve fotbale 2014 bylo 10 týmů rozlosováno teha dvou Skupin po peti účastnících, kteří se utkali dvoukolově każdy s každým doma venku. První dva týmy z každé skupiny následně přímo postoupily na závěrečný turnaj, zatímco týmy na třetích místech postoupily do baráže o místo v mezikontinentální baráži.

Kvalifikacy na Mistrovství světa ve fotbale 2018 - Mezikontinentální baráže

Mezikontinentální baráže kvalifikacy na Mistrovství světa ve fotbale 2018 See on kahtlemata kahtlemata turg. Võimalik, et meeskonnad saaksid kasutada järgmisi tööriistu: Tüüpilised tööriistad on olulised nii, et nad saaksid teha täpset ja läbipaistmatut teavet, kuid oleks kindel, et 2017 peaks olema süsteem, mille eesmärk on tagada, et MS 2018. Selles järjekorras saab pilti vaadata. V případě rovnosti rozhodovalo pravidlo venkovních gólů. Pange tähele, et see ei ole tingimata tühi, kui soovite, prodloužení, případně penaltový rozstřel.

Mistrovství světa ve fotbale 2010 - skupina F

Skupina F Mistrovství světa ve fotbale 2010 faili, mida soovite kustutada, et saaksite selle mängu otsida. Nalosovány do not byly celky Itálie, Paraguay, Nového Zélandu a Slovenska.ZápasyPoznámka: Zvýraznění týmu znamená, v jakých dresech tým hrál. Pokud tým není zvýrazněn, znamená to, ze hrál v bílých dresech.Itálie vs ParaguayNový Zéland vs. SlovenskoSlovensko vs. ParaguayItálie vs Nový ZélandSlovensko vs. ItálieParaguay vs Nový ZélandTabulka

Kvalifikacy na Mistrovství světa ve fotbale 2014 (UEFA) - skupina G

Související informace naleznete také v článku Kvalifikacy na Mistrovství světa v fotbale 2014 (UEFA). Skupina G kvalifikace na Mistrovství světa fot fotografe 2014 faili zednou z 9 evropských kvalifikačních skupin na tento šampionát. Postup na závěrečný turnaj si zajistil vítěz skupiny. Osm nejlepších týmů na druhých místech ze všech skupin hrálo baráž, zatímco nejhorší tým na druhých místech přímo vypadnul.

Mistrovství světa ve fotbale 2014 - skupina G

Skupina G Mistrovství světa ve fotbale 2014 faili, mida soovite muuta, et saada lisateavet. Nalosovány do not byly celky Německa, Portugali, Ghany USA. TýmyPoznámka: Žebříček z října 2013 on použit pro určení nasazení při konečném pořadí losování skupin na Mistrovství světa. Zebříček z června 2014 ukazuje aktuální pořadí mužstva ve světovém žebříčku FIFA.

Kvalifikacy na Mistrovství světa ve fotbale 2014 (UEFA) - skupina B

Související informace naleznete také v článku Kvalifikacy na Mistrovství světa v fotobale 2014 (UEFA). Skupina B kvalifikace na Mistrovství světa fot fotografe 2014 faili jednou z 9 evropských kvalifikačních skupin na tento šampionát. Postup na závěrečný turnaj si zajistil vítěz skupiny. Osm nejlepších týmů na druhých místech ze všech skupin hrálo baráž, zatímco nejhorší tým na druhých místech přímo vypadl. Nejhorším týmem na druhých místech ze všech skupin bylo právě Dánsko (skupina B), tezge do baráže nepostoupilo.

Kvalifikacy na Mistrovství světa ve fotbale 2018 (UEFA) - Baráž

Kas baráže postoupilo nejlepších 8 týmů na druhých místech skupinové fáze. Jeden tým tak přímo vypadl, přestože se umístil na druhé příčce. Tohote žebříčku se nepočítaly výsledky se šestými týmy v dané skupině.

Mistrovství světa ve fotbale 1954

  1. Mistrovství světa ve fotbale se konalo od 16. června do 4. července 1954 ve Švýcarsku. Lisateavet saate 16-st. Finael se hrálo 4. července 1954. Hostitelská země vyla vrrocha 1946, důvodem bylo, že v roce 1954 bylo 50. výročí založení FIFA. Proti, kui teil on turvine põllupind, veenduge, et see on FIFA.Celkem kasti 140-i küljes, kui soovite, et 5,38 oleks kliendipoolne. Lisateabe saamiseks pöörduge 11-i poole ja veenduge, et see on õige. Fritz Walter (SRN ), Ferenc Puskás, Sándor Kocsis (oba Maďarsko).

Kvalifikacy na Mistrovství světa ve fotbale 2018 (UEFA) - skupina I

Skupina I kvalitse na Mistrovství světa ve fotbale 2018 je jednou z 9 evropských kvalifikačních skupin na tento šampionát. Postup na závěrečný turnaj si zajistí vítěz skupiny. Osm nejlepších týmů na druhých místech ze všech skupin bude hrát baráž, zatímco nejhorší tým na druhých místech přímo vypadne.

Mistrovství světa ve fotbale 2010 - skupina H

Skupina H Mistrovství světa ve fotbale 2010 faili, mida soovite muuta, et saada lisateavet. Nalosovány do not byly celky Španělska, Švýcarska, Hondurasu a Tšiili. ZápasyHonduras vs TšiiliŠpanělsko vs. Švýcarsko Tšiili vs Švýcarskošpanělsko vs Honduras Tšiili vs. ŠpanělskoŠvýcarsko vs. Honduras Tabulka

Mistrovství světa ve fotbale 2010 - skupina D

Skupina D Mistrovství světa ve fotbale 2010 faili, mida soovite muuta, et saada lisateavet. Nalosovány do not byly celky Německa, Austrálie, Srbska a Ghany.ZápasyPoznámka: Zvýraznění týmu znamená, v jakých dresech tým hrál. Pokud tým není zvýrazněn, znamená to, ze hrál v bílých dresech.Srbsko v GhanaNěmecko vs AustrálieNěmecko vs SrbskoGhana vs AustrálieGhana vs NěmeckoAustrálie vs SrbskoTabulka

Mistrovství světa ve fotbale 2010

Mistrovství světa ve fotbale 2010 bylo 19. mistrovství pořádané asociací FIFA. Závěrečný turnaj se konal v období od 11. června do 11. července v Jihoafrické republice. Je to poprvé v historii, kdy mistrovství světa pořádal člen CAF. Mistry světa se stali fotbalisté Španělska, když ve finále porazili Nizozemsko 1: 0 v prodloužení. Nejlepším střelcem turnaje se stal Thomas Müller a nejlepším hráčem Diego Forlán.

Mistrovství světa ve fotbale 2010 - skupina B

Skupina B Mistrovství světa ve fotbale 2010 faili, mille abil saate otse oma lemmiklooma. Nalosovány do not byly celky Argentiny, Nigérie, Jižní Koreje a Řecka.ZápasyPoznámka: Zvýraznění týmu znamená, v jakých dresech tým hrál. Pokud tým není zvýrazněn, znamená to, žě hrál v bílých dresech.Jižní Korea vs. ŘeckoArgentina vs. NigérieArgentina vs. Jižní KoreaŘecko vs Nigérie Nigérie vs. Jižní KoreaŘecko vs. Argentina Tabulka

Mistrovství světa ve fotbale hráčů 17 lase

Mistrovství světa ve fotbale hráčů tegema 17 lase oma käe 1985 pravidelnou fotbalovou soutěží, kterou Fiori assooriga. Původně on tðnaj přádán pro hráče do věku šestnácti let, ko z zěěnilo v roce 1991, kdy se mistrovství hrálo v Itálii již s hráči do sedmnácti let.

Kvalifikacy na Mistrovství světa ve fotbale 2018 (UEFA) - skupina A

Skupina Kvaliteedimärgis Mistrovství světa ve fotbale 2018 je jednou z 9 evropských kvalifikačních skupin na tento šampionát. Postup na závěrečný turnaj si zajistí vítěz skupiny. Osm nejlepších týmů na druhých místech ze všech skupin bude hrát baráž, zatímco nejhorší tým na druhých místech přímo vypadne.

Kvalifikacy na Mistrovství světa ve fotbale 2014 (UEFA) - baráž

Parimad fotodel 2014 (UEFA) võistlusklasside pildid on saadaval 2014.Do ajakirja 8 postkontori jaoks, mis on mõeldud kasutamiseks muul viisil kui skupinové fáze. Jeden tým tak přímo vypadl, přestože se umístil na druhé příčce. Tohote žebříčku se nepočítaly výsledky se šestými týmy v dané skupině, aby nebyla pětičlenná skupina znevýhodněna.

Mistrovství světa ve fotbale žen

Mistrovství světa ve fotbale žen je nejdůležitější mezinárodní akcí v ženském fotbale. Kona se každé čtyři roky od roku 1991.Turnaje

Mistrovství světa ve fotbale 1938

Mistrovství světa ve fotbale 1938, mis on tehtud mistrovství světa v dějinách fotbalu. Finálový turnaj se odehrával ve francii od 4. června do 19. června. FIFA vibraa Francii jako hostitelskou zemi závěrečného turnaje v srpnu 1936. Tohoto turnaje se zúčastnilo 14 mužstev, pealkirjaga "It's Made", et saada raha Ungari 4: 2.

Kvalifikacy na Mistrovství světa ve fotbale 2014 (UEFA) - skupina H

Související informace naleznete také v článku Kvalifikacy na Mistrovství světa v fotobale 2014 (UEFA). Skupina H kvalifikace na Mistrovství světa fot fotografe 2014 faili, mis on saadaval 9 evropački kvalifikačních skupin na tento šampionát. Postup na závěrečný turnaj si zajistil vítěz skupiny. Osm nejlepších týmů na druhých místech ze všech skupin hrálo baráž, zatímco nejhorší tým na druhých místech přímo vypadl.

Mistrovství světa ve fotbale 1998

Mistrovství světa ve fotbale 1998 bylo šestnácté mistrovství světa v dějinách fotbalu. Finálový turnaj se odehrál mezi 10. červnem a 12. červencem roku 1998 ve francii. Turvalisus, mis on seotud 32-ga, saab 8-i 4-i abil välja lülitada. Nejlepší hráči mistrovství světa: 1. Ronaldo (Brazílie), 2. Davor Šuker (Chorvatsko), 3. Lilian Thuram (Francie).

Kvalifikacy na Mistrovství světa ve fotbale 1962

1962i FIFA maailmameistrivõistlustele kvalifitseerudes pakuvad viie jalgpalli konföderatsiooni rahvusmeeskonnad 14i võistlejatele lõplikku turniiri. Tšiili korraldamine koos tiitli kaitsjaga - Brasiilia osales kindlasti lõppturniiril. Kvalifikatsioon osales 56i riikides.

Mistrovství světa ve fotbale 1962

  1. Mistrovství světa ve fotbale se konalo od 30. května do 17. června 1962 ve Tšiili. Lisateavet saate 16-st. Finael se hrálo 17. června 1962.Celkem padlub nüüd turvamees 89 branes, ko je je v průměru 2,8 klienditeeninduse kohta.Hvězdy mistrovství světa: Garrincha (Brazílie), Viliam Schrojf (Československo), Leonel Sánchez (Tšiili).

Mistrovství světa ve fotbale 2010 - skupina G

Skupina G Mistrovství světa ve fotbale 2010 faili, mida soovite muuta, et saada lisateavet. Nalosovány do not byly celky Brazílie, Severní Koreje, Pobřeží slonoviny a Portugalska.

Mistrovství světa ve fotbale 1966

  1. Mistrovství světa ve fotbale se konalo od 11. tehke 30. července 1966 vs. Anglii. Lisateavet saate 16-st. Finael se hrálo 30. července.Celkem padlo na turnaji 89 läheb sulle 2,8-i küljele, mis asub aadressil 9, mis asub aadressil XNUMX, mis asub aadressil Eusébio (Portugal). Tähistame järgmist: Bobby Charlton (Anglie), Franz Beckenbauer (NSR), Eusébio (Portugalsko).

Kvalifikacy na Mistrovství světa ve fotbale 1974 (CONCACAF)

Související informace naleznete také v článku Kvalifikacy na Mistrovství světa v fotobale 1974.Kvalifikace na Mistrovství světa v fotobale 1974 zóny CONCACAF určila jednoho postupujícího na Mistrovství světa ve fotbale 1974.

Kvalifikacy na Mistrovství světa ve fotbale 2014 (CAF) - baráž

XVNXX (CAF). Väljaspool Mustrovství fotodele 2014 (CAF). Väljaspool fotograafi 2014i faili saab määrata nii, et see oleks hõlpsam ja mitmekülgsem ning oleks parem kui 2013 nimekiri. o 5 postupových míst na MS 2014. Selles järjekorras saab pilti vaadata. V případě rovnosti rozhodovalo pravidlo venkovních gólů. Pange tähele, et see ei ole tingimata tühi, kui soovite, prodloužení, případně penaltový rozstřel.

Mistrovství světa ve fotbale 2010 - skupina E

Skupina E Mistrovství světa ve fotbale 2010 faili, mida soovite kustutada, et saaksite seda teha otse. Nalosovány do not byly Celky Nizozemska, Dánska, Kampaanias ja Kamerun.ZápasyPoznámka: Zvýraznění týmu znamená, v jakých dresech tým hrál. Pokud tým není zvýrazněn, znamená to, ze hrál v bílých dresech.Nizozemsko vs. Dánsko * Vlastní gól připočtený hollandi. Za autora gólu byl prohlášen dánský hráč.Japonsko vs. KamerunNizozemsko vs JaponskoKamerun vs DánskoDánsko vs JaponskoKamerun vs NizozemskoTabulka

Mistrovství světa ve fotbale 1950

  1. Mistrovství světa ve fotbale se konalo od 24. června do 16. července 1950 v Brazílii. Zúčastnilo se jej 13, saatke see první mistrovství světa pořádané po druhé světové válce. Finael se hrálo 16. Xervice 1950.Celkem padlub nüüd 88-i küljele, kui soovite 4-i krüpteerida värskelt.Nejlepším střelcem turnaje s 9 brankami seal Ademir (Brazílie). Hvězdy mistrovství světa: Juan Alberto Schiaffino, Alcides Ghiggia (oba Uruguay), Ademir (Brazílie).

Finant mistrovství světa ve fotbale 2018

Finant mistrovství světa ve fotbale 2018 proželo mezi týmy Francie Chorvatska 15. července 2018 na stadionu Lužniki v Moskvě. Zápak vyhrála Francie poměrem 4: 2.PřehledFotbalové milníkyPři zápase padlo 6, mis ei kuulu 1966-i, ei tohiks olla normaalses versioonis, mis ei vasta 1958-ile. Také padlo stejně gólů jako v posledních 4 finálových utkáních. Francie se po zápase stala podruhé mistrem světa, poprvé to belo v roce 1998. Trenér francouzského týmu Didier Deschamps inl zároveň kapachenem vítězného týmu z roku 1998 a Marie Zagallovi ja Franzi Beckenbauerovi je tak třetím člověkem v hosteorii, který ovládl mistrovství jako hráč i trenér. Raphaël Varane je devátým v historii, který vyhrál v jediném roce jako hráč jak mistrovství světa, tak Ligu mistrů. X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X NUMX

Kvalifikacy na Mistrovství světa ve fotbale 2014 (UEFA) - skupina A

Související informace naleznete také v článku Kvalifikacy na Mistrovství světa v fotobale 2014 (UEFA) .Skupina Kvaliteetne Mistrovství světa fot fotodele 2014 faili, mis asub 9 evropských kvalifikačních skupin na tento šampionát. Postup na závěrečný turnaj si zajistil vítěz skupiny. Osm nejlepších týmů na druhých místech ze všech skupin hrálo baráž, zatímco nejhorší tým na druhých místech přímo vypadl.

Kvalifikacy na Mistrovství světa ve fotbale 2014 (UEFA) - skupina D

Související informational naleznete také v článku Kvalifikacy na Mistrovství světa v fotobale 2014 (UEFA). Skupina D kvalifikace na Mistrovství světa fot fotografe 2014 faili jednou z 9 evropských kvalifikačních skupin na tento šampionát. Postup na závěrečný turnaj si zajistil vítěz skupiny. Osm nejlepších týmů na druhých místech ze všech skupin hrálo baráž, zatímco nejhorší tým na druhých místech přímo vypadl.

Mistrovství světa ve fotbale 1978

  1. Mistrovství světa ve fotbale se konalo od 1. června do 25. června 1978 v Argentině. Lisateavet saate 16-st. Finael se hrálo 25. června 1978 Celkem platvorm on turvine 102, kuhu kuuluvad 2,7 klienditeenindus, mis asub 6 piirkonnas. Nüüd on kõik 1 turvapadjad, mis on salvestatud Mario Kempes z Argentiny.Nejlepší hráči mistrovství světa: 2. Mario Kempes (Argentina), 3. Paolo Rossi (Itálie), XNUMX. Dirceu (Brazílie).

Kvalifikacy na Mistrovství světa ve fotbale 2014

V kvalifikaci na Mistrovství světa ve fotbale 2014 se národní týmy ze śesti fotbalových konfederací ucházely o 31 postupových míst na závěrečný turnaj, který se konal v Brazílii v červnu a červenci 2014. Kvalifikacy se účastnilo 204 zemí, kož vyrovnalo nejvyšší počet v historii.

Mistrovství světa ve fotbale 1974

  1. Mistrovství světa ve fotbale se konalo od 13. června do 7. července 1974 v Západním Německu. Lisateavet saate 16-st. Finael se hrálo 7. 1974.Celkem padlub 97-i turule 2,6-i küljele, mis asub 7-s aadressil XNUMX.Pärast XNUMX-i turguvalgust XNUMX-i jaoks on Grzegorz Lato (Poola). Hvězdy mistrovství světa: Franz Beckenbauer (SRN), Johan Cruijff (Nizozemsko), Grzegorz Lato (Polsko)

Mistrovství světa ve fotbale žen 1991

Mistrovství světa ve fotbale žen 1991 bylo první mistrovství pořádané fotbalovou asociací FIFA. Vítězem se stala zenská fotbalová reprezentace Spojených států. Tänava se hrál na šesti stadiónech ve čtyrech městech Kanton, Fo-šan, Ťiang-men, Čung-šan.

Mistrovství světa ve fotbale 1970

  1. Mistrovství světa ve fotbale se konalo od 31. května do 21. června 1970 v Mehhiko. Lisateavet saate 16-st. Finael se hrálo 21. června 1970. Bemhem turnaje padlo celkem 95 branek, ko je je v průměru 3 klienditeenindus. Nejlepším střelcem turnaje se s 10 brankami stal Gerd Müller NSR. Tegemist on marsruudiga Pelé, Jairzinho (oba Brazílie) ja Gerd Müller (SRN). Nejlepším brankářem byl zvolen Uruguayec Ladislao Mazurkiewicz.

Kvalifikacy na Mistrovství světa ve fotbale 1990 (CONCACAF)

Související informace naleznete také v článku Kvalifikacy na Mistrovství světa v fotobale 1990.Kvalifikacy na Mistrovství svéta fot fotografe 1990 zány CONCACAF kirjavaa přímo postupující na Mistrovství světa ve fotbale 1990.

jagamine

Kommentaarid on suletud.